Moja historia

Studiowałam prawo, chciałam zostać polską wersją Glorii Allred, gdy w trakcie studiów wdepnęłam w branżę reklamową. Chodziłam od drzwi do drzwi, pukałam i szukałam pracy. Miałam wtedy w sobie wiele chęci ale pustki w CV.

Ktoś jednak zaufał. Młoda ale chce się jej. Dał mi szansę. Dostałam pracę w agencji reklamowej. Nigdy tego nie planowałam. Tam zaraziłam się reklamą.

Marketing online znam od podszewki

Po nitce do kłębka – tak określiłabym każdy rok po 2010 r. Wtedy właśnie odkryłam siłę internetu pracując dla międzynarodowej platformy z małymi firmami. Wiedziałam, że to jest przyszłość. Wyniki sprzedaży za każdym razem powodowały, że musiałam zbierać szczękę z podłogi. 

Na początku powierzano mi małe budżety i współpracowałam z lokalnymi firmami. Z czasem pojawiły się coraz większe. Wiele godzin spędzałam na spotkaniach, rozmowach i analizach, jeszcze więcej nad komputerem wdrażając w życie te wszystkie ustalenia. Jeśli jednak robisz to co lubisz, nie czujesz upływu czasu. W tym czasie wypromowałam setki produktów online. 

W ósmym miesiącu ciąży mąż zrobił mi zdjęcie, kiedy siedziałam w nocy przy trzech monitorach nad kampanią dla jednej z lini lotniczych. Śmiał, że w domu ma prywatne centrum dowodzenia.

Czułam się jak ryba w wodzie

Osoby, z którymi pracowałam często mówiły mi, że

„czytam im w myślach” 

„wiem, gdzie przyłożyć ucho”.

Ja się dopiero się rozkręcałam. Z każdym kolejnym projektem mogłam poznawać i wypróbowywać nowe kanały od reklam w Google, po portale, facebooka, instagrama i współpracę z influencerami. To, że od razu widziałam wpływ na sprzedaż i mogłam reagować było niesamowite. 

Wykazałam się więc z czasem zarządzałam coraz większymi budżetami i projektami, tylko powoli zaczynałam się nudzić.

Siedzenie przed komputerem fajnie tylko ja potrzebuje do ludzi.

 

Po jednym ze szkoleń w 2016 roku, które przeprowadziłam, zdałam sobie sprawę, że jest coś, co chciałabym robić jeszcze bardziej – dzielić się wiedzą.

Już wtedy sprawiało mi to frajdę, że mogę dzielić się tym co wiem i sprawdziłam w praktyce.  Poznawanie nowych projektów, branż i możliwość nadawania ludziom wiatru w żagle kręciła mnie jeszcze bardziej.

Wtedy mój plan odłożyłam na później...

 Agencja marketingu online, którą założyłam i  projekty to praca 16 godzin dziennie. Skutecznie odciągała w czasie moje chęci do budowania w internecie tego miejsca.

Jednak w głowie pozostała jedna myśl… że, kiedyś do tego wrócę.

Po urlopie macierzyńskim w 2018, kiedy okazało się, że mój zespół całkiem nieźle radzi sobie beze mnie… dojrzałam we mnie myśl, że…

to już czas...

Od połowy 2019 pracuje nad  tym, żeby stworzyć tu przestrzeń dla kobiet, które chcą poznać marketing online w przystępnej formie 

 Potrzebują tego żeby  budować biznes online lub nauczyć się promować swoje produkty czy usługi. 

Wiem, że mogę im w tym pomóc. 🙂 

Co mnie mówią inni?

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.

No fields found, please go to settings & save/reset fields

Przewiń do góry